طراحی اپلیکیشن

توضیحات پروژه

اپلیکیشن
داشتن یک نرم افزار خوب و توانمند ؛ میتواند پل ارتباطی شما با مشتری باشد.
با گسترش زندگی شهری و افزایش کسب و کار های جدید ، واژه زمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با روند رو به رشد تکنولوژی و بازار رقابت در میان کسب و کارهای خدماتی ؛ارایه به موقع و سریع خدمات حايز اهمیت است. چنانچه با داشتن یک اپلیکیشن مناسب مشتری را از جستجو در شبکه های اجتماعی برای رفع نیاز ، بی نیاز میگرداند و باعث اعتمادسازی بین شما و مشتری ، به علت سهولت در ارتباط با شما خواهد گردید.
رشد فروش نرم‌افزارهای موبایل امروز ‌به بی‌بدیل‌ترین و پول‌سازترین ابزارهای تکنولوژی مبدل شده. پس باکمی هوشمندی می‌توان تجارت را بر این اساس از نو پایه‌ریزی کرد و با مشتری به گستردگی کشور در ارتباط بود. طبق آمار غیررسمی در بسیاری از کشورهای درحال‌توسعه در حدود 95% از مردم دارای تلفن همراه و قریب 65% دارای تلفن هوشمند هستند کما اینکه بیش از 75% وقت کاربران در اپ های موبایل و در سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری صرف می‌گردد.
بدیهی است این‌گونه استفاده از نرم افزار های موبایل (اپلیکیشن) سرآمد بهبود تجارت شما و درنتیجه افزایش تعامل با مشتری و بالا بردن راندمان کسب‌وکار شما خواهد شد.

بطور مثال جای اینکه یک مشتری تلفن خود را بردارد یا با خودروی خود به یک فروشگاه برود، می تواند تنها با کلیک بر روی اپلیکیشن شما خرید خود را انجام دهد یا به راحتی از منزل خود در مورد سازمان شما مطالب بیشتری یاد بگیرد. در نتیجه تبدیل یک مشتری بالقوه آنلاین به خریدار محصول تنها با یک کلیک امکان پذیر است.
از سایر مزایای:
استفاده از محتوا برای ارتباط آنلاین با مشتریان ، پیگیری مشتریان از اولین تعامل و در سرتاسر فرآیند خریدار ، ارتباط از طریق موبایل با مشتریان ، شناسایی بازگشت سرمایه و درآمد بالاتر ، تحلیل و پذیرش آسان ، وارد شدن در محیط های رقابتی بیشتر میباشد.

 

 

 

 

جزئیات پروژه

  • مشتری: این یک متن نمونه می باشد .
  • تاریخ: سه شنبه, 31 فروردين 1395
برچسب ها: