دکوراسیون داخلی

توضیحات پروژه

دکوراسیون داخلی
طراحان داخلی ؛از مجموعه وسیعی از مهارت ها و دانش فنی بهره مند هستندکه با اتکا به آن، فضاهایی را طراحی می کنند که نیازهای ما را پیش بینی کرده و به احساسات ما روح میبخشند .طراحی داخلی به طور چشمگیری از اوائل قرن بیستم آغاز شده است، زمانی که فقط به عنوان یک حرفه ظهور پیدا کرد، اما امروزه آمیخته به دانش و خلاقیت است.

اهمیت طراحی داخلی
طراحی داخلی به یک ساختمان یا فضا روح می بخشد و یک فضای کارآمدتر و راحت تر را فراهم می کند. طراحی داخلی نقش مهمی در زندگی روزمره ایفا می کند و یک تکنیک مهم است که امروزه در سراسر جهان مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

هدف ازطراحی داخلی
طراحی داخلی هنر و علم درک رفتار مردم برای ایجاد فضاهای کاربردی در یک ساختمان است. دکوراسیون مبلمان یا تزئین یک فضا با چیزهای شیک و زیبا است که به طور خلاصه، طراحان داخلی می توانند طراحی و تزیین نمایند.

عناصر طراحی داخلی عبارتند از:
فضا: از مهمترین عناصر طراحی داخلی است.،خط ، سبک ، رنگ ، بافت ، نور

وظایف یک طراح داخلی
در حالی که طراحان داخلی ممکن است در انواع وسیعی از ساختمانها کار کنند، وظایف شغلی آنها معمولا یکسان است. آنها نیازهای مشتریان را تجزیه و تحلیل می کنند، طرح ها و مشخصات را ایجاد می کنند و اطمینان حاصل می کنند که یک پروژه با توجه به جدول زمانی و بودجه ،کامل شده است. طراحان داخلی با تعیین نیازهای فضایی و انتخاب اقلام تزئینی مانند رنگ، نورپردازی و مواد، فضاهای داخلی را کارآمد، امن و زیبا و آنرا تبدیل به یک محیط سالم و زیباییشناختی برای افرادمیکنند و نیز پروژه ها را برنامه ریزی ،تحقیق، هماهنگی و مدیریت می کنند.

 

 

 

جزئیات پروژه

  • مشتری: این یک متن نمونه می باشد .
  • تاریخ: سه شنبه, 31 فروردين 1395