مجری تبلیغات نمایشگاهی

توضیحات پروژه

طراحی غرفه های نمایشگاهی
ساخت و دیزاین غرفه های نمایشگاهی یکی از ابزارهای مفید تبلیغات بوده و در معرفی برند و محصولات شما نقش مهمی را ایفا میکند.
شرکت در نمایشگاه ها یک راه عالی برای معرفی برند و کسب و کار شما و جذب مشتریان بالقوه است و ارائه تازه و موثردر سبک طراحی غرفه منجر به جذب مخاطب بیشتر میشود و در نتیجه شما را قادر می سازد تا فرصت های فروش بیشتری را جذب کنید و یک تصور فراموش نشدنی را پس از پایان، از خود به یاد بگذارید. در طراحی های غرفه ،ما با مزایای صرفه جویی در غرفه های سبک و قابل حمل، به شما ، بازده بیشتری را در سرمایه گذاری و برنامه های بازاریابی می دهیم.
ما در اینجا به چندین نکته طلایی در طراحی غرفه های نمایشگاهی اشاره داریم.


تمرکز بر ایجاد ورودی های جذاب
طراحی سر در ورودی با نام تجاری و یک شعار رسا ،اهمیت ویژه ای در گسترش آگاهی برند شما دارد و چراغ های روشن ،باعث برجسته کردن رنگ های مورد استفاده در غرفه شما شده و آنرا جذاب تر میکند.
مدیریت فضایی
استفاده هوشمندانه از فضای غرفه ، غرفه نمایشگاه شما را از بقیه غرفه داران متمایز می کند. حتی اگر غرفه شما کوچک باشد، میتوان درطراحی صحیح و استفاده درست از نور ورنگ و جداکننده ها فضای کافی برای حرکت و به چشم آمدن ایجاد کرد.
استفاده از فناوری
استفاده از تکنولوژی چشم نواز در غرفه شما می تواند برای نام تجاری شما مفید باشد. مانند استفاده از صفحه نمایش های گرافیک، فیلم و محتواهای جذاب وپخش ویدیو و تیزر که ایجاد اعتماد سازی و جذب مخاطب بیشتری در بین بازدیدکنندگان از نمایشگاه میکند. و استفاده از iPads ها برای ارائه برنامه ها و نمونه کارها از محصولات و خدمات خود.
نورپردازی
استفاده از فریم های نور مناسب تمام طرح که می تواند در جذب مخاطب شما تاثیر بسزایی داشته باشد و افزایش بازدیدکنندگان از غرفه شما را 30 - 50٪ افزایش دهد.
استند
طراحی پایه نمایشگاه یا استند و طراحی پایه های سفارشی که شما را در نمایشگاه ها متمایز می کند. که در جذب حداکثر توجه بازدیدکنندگان مفید است. یک استند خوب ، پیام کلیدی شما را نشان می دهد و شعار شرکت شما را به طور موثربیان میکند.

 

 

 

 

 

جزئیات پروژه

  • مشتری: این یک متن نمونه می باشد .
  • تاریخ: سه شنبه, 31 فروردين 1395

موارد مرتبط